×
בחר קטגוריה
משאיות להשכרה
השכרת משאית
יצרני משאיות
משאית חדשה
קניית / רכישת משאית
חלקי חילוף / חלפים למשאיות
מגרשי משאיות
משאיות למכירה
משאית עפר
מוסך / מוסכי משאיות
רישיון למשאית
ארגזים למשאיות
ביטוח משאיות
טרייד אין למשאיות
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ברחובות
בבית שמש
בטבריה
בחיפה
בצפון
בדרום
בעפולה
בבאר שבע
בירושלים
בתל אביב
באילת
בקרית שמונה
ברמלה
ביבנה
באשדוד
בפתח תקווה
בחולון
בראשון לציון
בנצרת

בחרו משקל משאית

26-32 טון

16-26 טון

7-16 טון

6-7 טון

בחרו יצרן

הקבוצה הכבדה שבחבורה משמשת להובלות כבדות מאוד ולמרחקים ארוכים לעבודות בנייה ותשתיות בקבוצה זו נמצאות משאיות הפול טריילר, סמי טריילר מערבלים ומשאית כפולה ומשאיות שטח: עפר ומכרות.

בקבוצה זו נמצאות משאיות חלוקה והובלה למרחקים ארוכים של סחורות וציוד בנפחים גדולים. בקבוצה זו יש משאיות איכותיות, חזקות, בעלות ביצועים מרשימים ואורך חיים של שנים.

בקבוצה זו כבר אין מסחריות כבדות והקבוצה כולה מכילה משאיות. במשאיות בקבוצה זו משתמשים בעיקר להובלות וחלוקה עירוניות ובין עירוניות. הובלה עירונית בערים עמוסות הדורשות תמרון והובלות קלות וכבדות בין עירוניות למרחקים ארוכים וקצרים.

קבוצה מכילה את הצד הכבד של המסחריות. או הצד הקל של  משאיות החלוקה. מדובר כאן במסחריות כבדות או במשאיות קטנות המשמשות לביצוע עבודות שונות בעיקר לצרכים עסקיים כגון: חלוקות סחורה בקירור , בהקפאה  או יבש ועוד.

DAF XF – משאית הובלות חזקה למרחקים מאוד ארוכים.

Iveco Stralis – ניתן להשכיר בשתי צורות: סמי טריילר וכן משאית אחודה עד 26 טון.

Renault סדרה K – החליפה את מי שנקראה בעבר משאית רנו קרקס.

Mercedes Antos / Actros – משמשות בעיקר למטרת עבודות הפצה בין עירוניות  ועירוניות.

Scania סדרה R מציעות מגוון של מנועים חסכוניים.

MAN TGS – גרסה קצת פחות מפנקת מדגם ה-TGX.

Volvo FL – מתאימה מאוד כמשאית חלוקה או הובלה בתוך הערים העמוסות.

Iveco Eurocargo – אמינה, חזקה ומתקדמת מתאימה למגוון של מטרות כגון ובעיקר כמשאית חלוקה.

Mercedes Atego – מתאימה בעיקר למטרת הובלות קלות.

Iveco Daily – נוחה וקלה לשימוש, עומדת בהספקים טובים יותר בכבישים מהירים וגם בתוך העיר.

mitsubishi Fuso Canter – מספר דגמים, כולם מקבוצת המשאיות הקלות.

Isuzu Sumo במשקל 6.5 טון מתאימה בעיקר למטרת הובלות עירוניות.


  רכישת משאית

  כאשר החלטת שאתם צריכים שתהיה משאית בבעלותכם , בין אם זה מכיוון שפתחתם עסק שדורש שימוש במשאית או שאתם צריכים להרחיב את כמות המשאיות הקיימת  חשוב להבין שרכישת משאית זה צעד משמעותי הדורש התייחסות ובדיקה רצינית , היות והמשאית חייבת להיות מותאמת היטב לשימוש בהם תידרשו וכמובן שמדובר בהוצאת רכישה , אחזקה ותפעול נכבדים .

  אז מהם השלבים אותם צריכים לעבור על מנת לרכוש משאית ?

  חשוב להבין היטב קודם כל לאיזו מטרה אתם צריכים את המשאית , האם מטרתה היא הובלה של סחורות ? האם מדובר בהובלות למרחקים גדולים בין עירוניים או שמדובר בהובלה עירונית ונדרשת משאית שיכולה לתמרן בצורה טובה בערים הצפופות ? האם אתם צריכים משאית בטון ? או לעבודות תשתית ובנייה מגוונות ?

  חשוב לקבל החלטה מושכלת לגבי הסוג והייעוד של המשאית וכן גודל המשאית ועליות התפעול והאחזקה שלו .

  לאחר שביררתם היטב איזה  הסוג והגודל של משאית אותה אתם צריכים ומהם הדברים שחשוב לכם שיהיו בה כגון :  שתהיה חסכונית בדלק היות ומדובר בנסיעות למרחקים ארוכים או נפח הסחורה אותה אתם רוצים להוביל חשוב שתעברו לשלב הבא . השלב הבא הינו סוג הארגז הנדרש .

  חשוב לעשות בירור נכון ומדויק לגבי סוג הארגז אותו אתם צריכים , הארז חייב להיות מותאם לסוג המשאית ולסוג הפריטים והייעוד של המשאית . בחירה מדויקת של הארגז אותו אתם צריכים תאפשר לכם עבודה נכונה ונוחה . לדוגמא , חשוב להבין אתם צריכים להוביל סחורה בקירור או בהקפאה , או שנדרשת הובלה יבשה בלבד , האם אתם צריכים ארגז וילונות , משטח , ארגז הרמה , וכדומה .

  לאחר הבירור לגבי סוג הארגז התאים , חשוב להבין איך אתם ממנים את הרכישה החשובה הזו .

  יש מספר אפשרויות מימון לרכישה של המשאית : רכישה בליסינג תפעולי או מימוני , רכישה של משאית במזומן לברי המזל ולמי שידו משגת או לפחות בתחילת פעילות של עסק או בתקופות עמוסות השכרת משאית .

  לכל אחת מהדרכים האלה יש יתרונות וחסרונות אותם חשוב לבדוק היטב ולברר . כמובן שאסור לשכוח שצריך לקחת בחשבון את עלויות התפעול והאחזקה של המשאית .

  חברת ” כאן על הכביש- משאיות ” הינה חברה ותיקה בתחום התחבורה הנותנת ייעוץ ללא עלות לרכישת משאית מכל סוג וגודל למשימות שונות בכל סוגי המימון .

  ניתן ליצור אתנו קשר לייעוץ אישי וללא עלות .