×
בחר קטגוריה
משאיות להשכרה
השכרת משאית
יצרני משאיות
משאית חדשה
קניית / רכישת משאית
חלקי חילוף / חלפים למשאיות
מגרשי משאיות
משאיות למכירה
משאית עפר
מוסך / מוסכי משאיות
רישיון למשאית
ארגזים למשאיות
ביטוח משאיות
טרייד אין למשאיות
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ברחובות
בבית שמש
בטבריה
בחיפה
בצפון
בדרום
בעפולה
בבאר שבע
בירושלים
בתל אביב
באילת
בקרית שמונה
ברמלה
ביבנה
באשדוד
בפתח תקווה
בחולון
בראשון לציון
בנצרת

בחרו משקל משאית

26-32 טון

16-26 טון

7-16 טון

6-7 טון

בחרו יצרן

הקבוצה הכבדה שבחבורה משמשת להובלות כבדות מאוד ולמרחקים ארוכים לעבודות בנייה ותשתיות בקבוצה זו נמצאות משאיות הפול טריילר, סמי טריילר מערבלים ומשאית כפולה ומשאיות שטח: עפר ומכרות.

בקבוצה זו נמצאות משאיות חלוקה והובלה למרחקים ארוכים של סחורות וציוד בנפחים גדולים. בקבוצה זו יש משאיות איכותיות, חזקות, בעלות ביצועים מרשימים ואורך חיים של שנים.

בקבוצה זו כבר אין מסחריות כבדות והקבוצה כולה מכילה משאיות. במשאיות בקבוצה זו משתמשים בעיקר להובלות וחלוקה עירוניות ובין עירוניות. הובלה עירונית בערים עמוסות הדורשות תמרון והובלות קלות וכבדות בין עירוניות למרחקים ארוכים וקצרים.

קבוצה מכילה את הצד הכבד של המסחריות. או הצד הקל של  משאיות החלוקה. מדובר כאן במסחריות כבדות או במשאיות קטנות המשמשות לביצוע עבודות שונות בעיקר לצרכים עסקיים כגון: חלוקות סחורה בקירור , בהקפאה  או יבש ועוד.

DAF XF – משאית הובלות חזקה למרחקים מאוד ארוכים.

Iveco Stralis – ניתן להשכיר בשתי צורות: סמי טריילר וכן משאית אחודה עד 26 טון.

Renault סדרה K – החליפה את מי שנקראה בעבר משאית רנו קרקס.

Mercedes Antos / Actros – משמשות בעיקר למטרת עבודות הפצה בין עירוניות  ועירוניות.

Scania סדרה R מציעות מגוון של מנועים חסכוניים.

MAN TGS – גרסה קצת פחות מפנקת מדגם ה-TGX.

Volvo FL – מתאימה מאוד כמשאית חלוקה או הובלה בתוך הערים העמוסות.

Iveco Eurocargo – אמינה, חזקה ומתקדמת מתאימה למגוון של מטרות כגון ובעיקר כמשאית חלוקה.

Mercedes Atego – מתאימה בעיקר למטרת הובלות קלות.

Iveco Daily – נוחה וקלה לשימוש, עומדת בהספקים טובים יותר בכבישים מהירים וגם בתוך העיר.

mitsubishi Fuso Canter – מספר דגמים, כולם מקבוצת המשאיות הקלות.

Isuzu Sumo במשקל 6.5 טון מתאימה בעיקר למטרת הובלות עירוניות.

חלקי חילוף למשאיות


  חלקי חילוף למשאיות

  השיקולים לרכישת משאית הן מורכבים ודורשים בירורים והכנה , החל מההחלטה לגבי סוג המשאית וסוג וגודל הארגז המותאמים לסוג העיסוק וכמות הסחורה אותה אתם רוצים להוביל  ועד בירור עלויות האחזקה הכוללות את צריכת הדלק , ולבסוף עלות של חלקי החילוף וזמינותם .

   

  היות ומשאית היא כלי עבודה הסובל מבלאי גבוה כתוצאה מבילוי של שעות רבות על הכבישים יש צורך קבוע בחלקי חילוף למשאית החל ממנועים וחלקי מנועים  , גיר , שילדות , סרנים , בלמים , משאבות , מערכות חשמל , פנסים , גלגלים , חלקי פח שנפגעו כתוצאה מתאונות ואף תאי נהג . ישנם גם אביזרים נלווים כגון : ארגזים , מנופים  ועוד .  חשוב לאתר את חלקי החילוף הנדרשים במהירות היות ומשאית שאיננה פעילה יש לה משמעויות כלכליות כבדות על העסק .

   

  בשוק ישנם חלקי חילוף מקוריים וישנם חלקי חילוף מפירוק או מחודשים  שנלקחו ממשאיות אחרות שעברו תאונות או שהושבתו  .יש יתרונות וחסרונות לכל אחד מהם .

   

  היתרונות בחלקי חילוף מקוריים הם שהם אמינים יותר ושומרים טוב יותר על המשאית . החיסרון זה שלרוב העלות שלהם יקרה יותר .

  היכן ניתן להשיג חלקי חילוף למשאיות ?

   

  חלקי חילוף למשאיות מרצדס ומיצובישי  : ישנם זכיינים מורשים אשר מוכרים חלקי חילוף מקוריים או מפירוק  וניתן למצוא שם חלקי חילוף למרצדס אטגו , אקטרוס ואנטוס וכן לפוסו קאנטר של מיצובישי  .וישנם מוסכים שהם לא מוסכים מורשים. ניתן גם לרכוש חלקי חילוף למשאיות אלה ישירות מהחברה היבואנית המורשית של מרצדס ומיצובישי בארץ .

   

  חלקי חילוף למשאיות דאף: ניתן לרכוש חלקי חילוף למשאיות דאף XF, CF, LF ישירות מהיבואן הרשמי של משאיות דאף בישראל או ממוסכים  מורשים או לא מורשיםהמוכרים חלקי חילוף מקוריים וחלופיים מפירוק .

   

  חלקי חילוף למשאיות וולוו :ניתן לרכוש חלקי חילוף למשאיות וולוו  מסוג :   FH,  FE, FL,  Fm ישירות מהיבואן הרשמי של וולוו בישראל, מוסכים מורשים  או מוסכים שונים המוכרים חלקים מקוריים ולא מקוריים .

   

  חלקי חילוף למשאיות סקניה :  חלקי חילוף למשאיות סקניה  R   ו S ניתן למצוא אצל היבואן הרשמי של משאיות סקניה בישראל מוסכים מורשים ומוסכים המספקים חלקי חילוף למשאיות .

   

  חלקי חילוף למשאיות איסוזו : ניתן לקנות חלקי חילוף למשאיות איסוזו משקלים 6.5 טון , 7.5 טון , 10 טון , 11 טון , 12 טון ו 14 טון  ישירות מאיסוזו ישראל או ממוסכים המוכרים חלקי חילוף מקוריים או משיפוץ .

   

  חלקי חילוף למשאיות מאן : ניתן לרכוש חלקי חילוף מקוריים למשאיות מאן  מסוג   TGX ו  TGSבמאן ישראל וכן במוסכים מורשים ואף במוסכים פרטיים אשר מחזיקים חלקי חילוף למשאיות .

   

  חלקי חילוף למשאיות רנו :  ניתן להשיג חלקי חילוף למשאיות רנו  מסוג D , C ,  T  ו  K אצל היבואן הרשמי של משאיות רנו בישראל  וכן במוסכים מורשים ומוסכים רגילים אשר מוכרים חלקי חילוף מקוריים חלופיים למשאיות.

   

  חלקי חילוף למשאיות איווקו : ניתן לרכוש חלקי חילוף מקוריים למשאיות איווקו דיילי , איווקו יורוקרגו ואיווקו סטארליס מהיבואנים הרשמית של משאיות איווקו בישראל או במוסכים מורשים או מוסכים המוכרים חלפים וחלקי חילוף מקוריים או חלופיים .

   

  חלקי חילוף למשאיות טיוטה  : ניתן להשיג חלקי חילוף למשאיות טיוטה הינו בטיוטה ישראל וכן אצל מוסכים מורשים ומוסכים המוכרים חלקי חילוף למשאיות .

   

  חברת ” כאן על הכביש ” נותנת מענה לכל חלקי החילוף למשאיות.

   

  על מנת לקבל הצעה לחלקי חילוף למשאיות או אביזרים נלווים : ארגזים מסוגים שונים כגון : ארגזי קירור או ארגזים להובלות יבשות , מנופים  ועוד.  בפריסה ארצית , ניתן להשאיר פרטים או להתקשר  5238*.

  בהצלחה !!