×
בחר קטגוריה
משאיות להשכרה
השכרת משאית
יצרני משאיות
משאית חדשה
קניית / רכישת משאית
חלקי חילוף / חלפים למשאיות
מגרשי משאיות
משאיות למכירה
משאית עפר
מוסך / מוסכי משאיות
רישיון למשאית
ארגזים למשאיות
ביטוח משאיות
טרייד אין למשאיות
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ברחובות
בבית שמש
בטבריה
בחיפה
בצפון
בדרום
בעפולה
בבאר שבע
בירושלים
בתל אביב
באילת
בקרית שמונה
ברמלה
ביבנה
באשדוד
בפתח תקווה
בחולון
בראשון לציון
בנצרת

חיפושים נפוצים

בחרו משקל משאית

26-32 טון

16-26 טון

7-16 טון

6-7 טון

בחרו יצרן

הקבוצה הכבדה שבחבורה משמשת להובלות כבדות מאוד ולמרחקים ארוכים לעבודות בנייה ותשתיות בקבוצה זו נמצאות משאיות הפול טריילר, סמי טריילר מערבלים ומשאית כפולה ומשאיות שטח: עפר ומכרות.

בקבוצה זו נמצאות משאיות חלוקה והובלה למרחקים ארוכים של סחורות וציוד בנפחים גדולים. בקבוצה זו יש משאיות איכותיות, חזקות, בעלות ביצועים מרשימים ואורך חיים של שנים.

בקבוצה זו כבר אין מסחריות כבדות והקבוצה כולה מכילה משאיות. במשאיות בקבוצה זו משתמשים בעיקר להובלות וחלוקה עירוניות ובין עירוניות. הובלה עירונית בערים עמוסות הדורשות תמרון והובלות קלות וכבדות בין עירוניות למרחקים ארוכים וקצרים.

קבוצה מכילה את הצד הכבד של המסחריות. או הצד הקל של  משאיות החלוקה. מדובר כאן במסחריות כבדות או במשאיות קטנות המשמשות לביצוע עבודות שונות בעיקר לצרכים עסקיים כגון: חלוקות סחורה בקירור , בהקפאה  או יבש ועוד.

DAF XF – משאית הובלות חזקה למרחקים מאוד ארוכים.

Iveco Stralis – ניתן להשכיר בשתי צורות: סמי טריילר וכן משאית אחודה עד 26 טון.

Renault סדרה K – החליפה את מי שנקראה בעבר משאית רנו קרקס.

Mercedes Antos / Actros – משמשות בעיקר למטרת עבודות הפצה בין עירוניות  ועירוניות.

Scania סדרה R מציעות מגוון של מנועים חסכוניים.

MAN TGS – גרסה קצת פחות מפנקת מדגם ה-TGX.

Volvo FL – מתאימה מאוד כמשאית חלוקה או הובלה בתוך הערים העמוסות.

Iveco Eurocargo – אמינה, חזקה ומתקדמת מתאימה למגוון של מטרות כגון ובעיקר כמשאית חלוקה.

Mercedes Atego – מתאימה בעיקר למטרת הובלות קלות.

Iveco Daily – נוחה וקלה לשימוש, עומדת בהספקים טובים יותר בכבישים מהירים וגם בתוך העיר.

mitsubishi Fuso Canter – מספר דגמים, כולם מקבוצת המשאיות הקלות.

Isuzu Sumo במשקל 6.5 טון מתאימה בעיקר למטרת הובלות עירוניות.

חברות ליסינג למשאיות


  חברות ליסינג למשאיות

  משאית הינה כלי רכב יקר ונדרש ממון רב לרכישתו . כמו בשוק הרכב הפרטי הנותן מגוון של אפשרויות מימון , כך חלה מהפכה גם בשוק המשאיות . והיום ניתן לרכוש משאית חדשה או יד שנייה במגוון של עסקאות מימון , בין היתר בליסינג תפעולי .

  ליסינג תפעולי או ליסינג תפעולי עסקי הינה שיטת מימון פופולארית לרכישת משאית . בשיטה זו תמורת תשלום חודשי קבוע הרוכש מקבל משאית חדשה ישירות מהיבואן ותחזוקה שוטפת שלה ע”י חברת הליסינג הכוללת : תיקונים , טיפולים , ביטוחים , מענה 24/7 לכל בעיה ועוד.

  היתרונות בשיטה זו הן שהרוכש לא מוציא סכום משמעותי לרכישה של משאית או לרכישה של צי משאיות , הוצאה שבמקרים של עסקים קטנים או חדשים שעדיין לא התבססו או במקרים בהם אין הון משמעותי זמין מדובר בסכום גדול שמגיע עד מאות אלפי שקלים שיכול להשפיע על תפקוד ותזרים העסק .

  ניתן לקבל בעסקת ליסינג תפעולי משאיות של כל החברות :מרצדס , איווקו , דאף , סקניה , רנו , מאן , וולוו , טיוטה עם האינו , איסוזו , ופוסו קאנטר במשקלים שונים וסוגים שונים : החל מ 6 טון ומעל 32 טון . כמו כן ניתן להוסיף למשאית את כל סוגי הארגזים והמרכבים כגון : ארגז קירור , ארגז יבש , מערבל בטון , מכולה פתוחה, רמסע , וילונות , פלטה , מנוף ועוד. את הכול מקבלים ישירות מחברת הליסינג .

  העלות של הליסינג התפעולי משתנה בהתאם לסוג המשאית , משקל המשאית והתוספות . ניתן ליצור קשר לקבלת הצעה המתאימה בדיוק לצורכי העסק שלך במסלולי ליסינג שונים ומגוונים בטלפון : 5238*.