×
בחר קטגוריה
משאיות להשכרה
השכרת משאית
יצרני משאיות
משאית חדשה
קניית / רכישת משאית
חלקי חילוף / חלפים למשאיות
מגרשי משאיות
משאיות למכירה
משאית עפר
מוסך / מוסכי משאיות
רישיון למשאית
ארגזים למשאיות
ביטוח משאיות
טרייד אין למשאיות
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
ברחובות
בבית שמש
בטבריה
בחיפה
בצפון
בדרום
בעפולה
בבאר שבע
בירושלים
בתל אביב
באילת
בקרית שמונה
ברמלה
ביבנה
באשדוד
בפתח תקווה
בחולון
בראשון לציון
בנצרת

בחרו משקל משאית

26-32 טון

16-26 טון

7-16 טון

6-7 טון

בחרו יצרן

הקבוצה הכבדה שבחבורה משמשת להובלות כבדות מאוד ולמרחקים ארוכים לעבודות בנייה ותשתיות בקבוצה זו נמצאות משאיות הפול טריילר, סמי טריילר מערבלים ומשאית כפולה ומשאיות שטח: עפר ומכרות.

בקבוצה זו נמצאות משאיות חלוקה והובלה למרחקים ארוכים של סחורות וציוד בנפחים גדולים. בקבוצה זו יש משאיות איכותיות, חזקות, בעלות ביצועים מרשימים ואורך חיים של שנים.

בקבוצה זו כבר אין מסחריות כבדות והקבוצה כולה מכילה משאיות. במשאיות בקבוצה זו משתמשים בעיקר להובלות וחלוקה עירוניות ובין עירוניות. הובלה עירונית בערים עמוסות הדורשות תמרון והובלות קלות וכבדות בין עירוניות למרחקים ארוכים וקצרים.

קבוצה מכילה את הצד הכבד של המסחריות. או הצד הקל של  משאיות החלוקה. מדובר כאן במסחריות כבדות או במשאיות קטנות המשמשות לביצוע עבודות שונות בעיקר לצרכים עסקיים כגון: חלוקות סחורה בקירור , בהקפאה  או יבש ועוד.

DAF XF – משאית הובלות חזקה למרחקים מאוד ארוכים.

Iveco Stralis – ניתן להשכיר בשתי צורות: סמי טריילר וכן משאית אחודה עד 26 טון.

Renault סדרה K – החליפה את מי שנקראה בעבר משאית רנו קרקס.

Mercedes Antos / Actros – משמשות בעיקר למטרת עבודות הפצה בין עירוניות  ועירוניות.

Scania סדרה R מציעות מגוון של מנועים חסכוניים.

MAN TGS – גרסה קצת פחות מפנקת מדגם ה-TGX.

Volvo FL – מתאימה מאוד כמשאית חלוקה או הובלה בתוך הערים העמוסות.

Iveco Eurocargo – אמינה, חזקה ומתקדמת מתאימה למגוון של מטרות כגון ובעיקר כמשאית חלוקה.

Mercedes Atego – מתאימה בעיקר למטרת הובלות קלות.

Iveco Daily – נוחה וקלה לשימוש, עומדת בהספקים טובים יותר בכבישים מהירים וגם בתוך העיר.

mitsubishi Fuso Canter – מספר דגמים, כולם מקבוצת המשאיות הקלות.

Isuzu Sumo במשקל 6.5 טון מתאימה בעיקר למטרת הובלות עירוניות.


  ביטוח למשאיות

  בדומה לביטוח לרכבים פרטיים , גם משאיות נדרשים לכיסויים ביטוחים. כמו ברכב פרטי גם במשאית הביטוח הוא למקרה של גניבות או תאונות ואף התלקחות. ביטוח משאיות הוא חשוב כמו לרכב פרטי.

  היות ונהגי המשאיות נדרשים להיות שעות רבות בנהיגה על המשאית בכבישים והמשאית הינה כלי רכב כבד וקשה יותר לתפעול עקב משקלו הרב . עקב זאת נהגי המשאית נוטים להיות מעורבים יותר בתאונות . בנוסף בגלל ערך המשאית הגבוה והיות המשאיות כלי רכב גניב, עקב זה תעריפי הביטוח של משאיות הוא גבוה משמעותית מרכבים פרטיים . ניתן לעשות ביטוח על כל סוגי המשאיות, כמו למש ביטוח משאית קלה.

  ביטוח משאית הכי זול

  עלות ביטוח החובה למשאית היא יחסית קבועה ומחושבת לפי משקל המשאית .

  תעריף הביטוח המקיף על משאית הוא התעריף אשר מגלם בתוכו את מרכיב הסיכון. ולשם קבלת מחיר עבור ביטוח מקיף למשאיות יש לפנות לסוכנויות וחברות הביטוח המתמחות בביטוחי משאיות .

  תעריף הביטוח המקיף נקבע לפי : ייעוד המשאית , העדר תביעות , גיל המשאית , גיל הנהג , הותק של הנהג .

  איך משיגים את הביטוח הזול ביותר למשאית שלכם

  להשיג ביטוח הכי זול למשאית שלכם הינה עבודה לא פשוטה כלל. זה ידרוש מכם לעבור בין כל חברות הביטוח ולקבל הצעות מחיר. לאחר שקיבלתם הצעות מחיר עליכם להשוות את הפוליסות לפי הפרמטרים השונים היות וגם אם קיבלתם הצעה זולה מאוד לא בהכרח אומרת שהיא הטובה ביותר . כאשר מגיעים לשלב של ביטוח משאית השוואת מחירים היא מומלץ.

  אצלנו אנחנו נעשה את העבודה הקשה עבורכם. אנחנו ניקח את כל הפרטים של המשאית שלכם והנהגים אשר מיועדים לנהוג עליה ונדאג לקבל הצעות מחיר לביטוח חובה ומקיף מכל חברות הביטוח. בנוסף סוכנות ביטוח אשר מבטחת משאיות ורכבים רבים בכוחה לנהל מו”מ יעיל יותר מול חברות הביטוח ובכך להוזיל את מחיר הפוליסה. מה שאין באפשרותו של האדם הפרטי.

  רכישת משאית

  המשחק במחיר פוליסת ביטוח החובה למשאית הוא משחק קטן יותר מבחינת מחיר היות ורוב החברות גובות מחיר פוליסה יחסית דומה אולם המקומות בהם כן ניתן להוזיל את המחיר זה בפוליסת ביטוח מקיף למשאית ובתוספות ובכיסויים הנלוות לפוליסות. התחרות בין חברת הביטוח היא משמעותית מה שמאפשר לנהל מו”מ על מחיר הפוליסה של המשאית שלכם.

   

  כפי שהזכרנו קודם מחירי הפוליסות משתנים בהתאם למשקל המשאית . משאיות קלות , משאיות בינוניות וכבדות כן בהתאם לדגם המשאית, ערך המשאית, שנת המשאית, ותק הנהג וסוג העיסוק. האם המשאית מיועדת להוביל חומרים מסוכנים באיזורים מסוכנים וכדומה.

   

  אם כך כדי לקבל מחיר הכי זול לביטוח חובה למשאית  וכן מחיר הכי זול לביטוח מקיף למשאית כל שעליכם לעשות זה ליצור אתנו קשר בטלפון : 072-3943652. או להשאיר את הפרטים בתיבת הצור קשר. אנחנו נדאג לעשות את כל עבודת הבדיקה עבורכם ולמצוא לכם את הביטוח הכי זול למשאית שלכם .